Classbook5b
Регистрирай се за да виждаш какво пишем.Не гледай че няма в нито една тема нито един отговор. Ако искаш да ги видиш пак ти казвам Регистрирай се !
Classbook5b
Регистрирай се за да виждаш какво пишем.Не гледай че няма в нито една тема нито един отговор. Ако искаш да ги видиш пак ти казвам Регистрирай се !
Classbook5b
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Classbook5b

Това е форум на класа ни! посетете и web страницата www.classbook5b.hit.bg
 
ИндексИндекс  BlogBlog  WebsiteWebsite  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Създайте нова тема   Share | 
 

 Истниско приятелство

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Hio_ShiZuka
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Hio_ShiZuka

Брой мнения : 204
Join date : 01.10.2011

Истниско приятелство - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Истниско приятелство   Истниско приятелство - Page 2 EmptyВто Окт 11, 2011 5:01 pm

First topic message reminder :

Нещо което се среща изключително рядко (за жалост) Истниско приятелство - Page 2 567506885 Повечето хора от класа знаят колко много сме се карали с моите приятелки миналата година - та дори и тази ... някой то тях са полагали и усилия за да ме сдобряват с хората които съм се карала за което съм им брагодарна Истниско приятелство - Page 2 650269930 Та въпросът ми е според вас безмислено ли е да се караш/сърдиш с някой твой/я приятел/ка ???
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Warwick
Главен Администратор
Главен Администратор
Warwick

Брой мнения : 200
Join date : 01.10.2011

Истниско приятелство - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истниско приятелство   Истниско приятелство - Page 2 EmptyСъб Окт 22, 2011 4:19 am

хахахахахахахахаха (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl)
Върнете се в началото Go down
https://classbook5b.bulgarianforum.net
~Teddy^IvinkA~
Прецедател1
Прецедател1
~Teddy^IvinkA~

Брой мнения : 244
Join date : 07.10.2011
Местожителство : Sofia

Истниско приятелство - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истниско приятелство   Истниско приятелство - Page 2 EmptyСъб Окт 22, 2011 12:06 pm

Браво !....
Не се изнерви извади късмет! ;)
Върнете се в началото Go down
Hio_ShiZuka
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Hio_ShiZuka

Брой мнения : 204
Join date : 01.10.2011

Истниско приятелство - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истниско приятелство   Истниско приятелство - Page 2 EmptyСъб Окт 22, 2011 12:12 pm

А никой не се чуди дали ще се изнервя на спама! ... Спамери мръсни Истниско приятелство - Page 2 364988687 Базикам се ...
Върнете се в началото Go down
Warwick
Главен Администратор
Главен Администратор
Warwick

Брой мнения : 200
Join date : 01.10.2011

Истниско приятелство - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истниско приятелство   Истниско приятелство - Page 2 EmptyСъб Окт 22, 2011 10:13 pm

А да поемеш бан искаш ли ?? , виж баси бягнята някаде ми няма подписа някаде го има FtW ??
Върнете се в началото Go down
https://classbook5b.bulgarianforum.net
MaLkOtO FuStUcHe
Потребител
Потребител


Брой мнения : 6
Join date : 18.10.2011

Истниско приятелство - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истниско приятелство   Истниско приятелство - Page 2 EmptyНед Окт 23, 2011 11:35 am

оф хора фейзбука ми се е бъгнал смис като си вляза и ми пише че нямам достъпп :( ;(
Сашо имали начин да го оправиш ;( много е гадно не си представям живота ми без фейзбукк :( :( :(
Върнете се в началото Go down
Warwick
Главен Администратор
Главен Администратор
Warwick

Брой мнения : 200
Join date : 01.10.2011

Истниско приятелство - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истниско приятелство   Истниско приятелство - Page 2 EmptyНед Окт 23, 2011 11:51 am

хаухахуахаухуахаххахахахуахуахуахаух :D да бих ти помогнал потърси ме на скайп
Върнете се в началото Go down
https://classbook5b.bulgarianforum.net
Hio_ShiZuka
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Hio_ShiZuka

Брой мнения : 204
Join date : 01.10.2011

Истниско приятелство - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истниско приятелство   Истниско приятелство - Page 2 EmptyНед Окт 23, 2011 1:12 pm

Маги има си лични съобщения и още повече скайп! Можеш да ги ползваш Истниско приятелство - Page 2 650269930
Върнете се в началото Go down
~Teddy^IvinkA~
Прецедател1
Прецедател1
~Teddy^IvinkA~

Брой мнения : 244
Join date : 07.10.2011
Местожителство : Sofia

Истниско приятелство - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истниско приятелство   Истниско приятелство - Page 2 EmptyНед Окт 23, 2011 8:33 pm

Спамерка №2 мАгИ ХаСтуЧеТо!! :P
Върнете се в началото Go down
MaLkOtO FuStUcHe
Потребител
Потребител


Брой мнения : 6
Join date : 18.10.2011

Истниско приятелство - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истниско приятелство   Истниско приятелство - Page 2 EmptyПон Окт 24, 2011 5:50 am

оф хора фейзбука ми се е бъгнал смис като си вляза и ми пише че нямам достъпп
Сашо имали начин да го оправиш много е гадно не си представям живота ми без фейзбукк :( :( :( ;( ;(
Върнете се в началото Go down
Hio_ShiZuka
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Hio_ShiZuka

Брой мнения : 204
Join date : 01.10.2011

Истниско приятелство - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истниско приятелство   Истниско приятелство - Page 2 EmptyПон Окт 24, 2011 7:12 am

Stop the spam!!! Маги - още повече спри да повтаряш съобщенията си ... почвам да трия и тва е ! Казах ти - SKYPE !!! Въобще знаеш ли какво е името на темата ? Ако толкова не искаш да използваш скайп или лични съобщения - Избери някоя от темите в раздел ''Спам'' и там пиши ... просто е безмислено да оспамваш другите раздели !!! Друг въпрос че преовеличаваш за фейсбук ама тва си е твой проблем! https://classbook5b.bulgarianforum.net/t41-topic - ето ти една тема в която можеш да пишеш за всичко !
Върнете се в началото Go down
MaLkOtO FuStUcHe
Потребител
Потребител


Брой мнения : 6
Join date : 18.10.2011

Истниско приятелство - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истниско приятелство   Истниско приятелство - Page 2 EmptyЧет Окт 27, 2011 9:39 am

ей хора чуйте един виц-една жена имала пластмасово око и всяка вечер си слага в чашка с вода станал на сутринта мъжа и и испил водата и стало му нещо и отишъл на лекар,докторът му казал че е преглеждал много дупета досега но не и такива дето го гледат :D :D :D :D :D :D
Върнете се в началото Go down
Warwick
Главен Администратор
Главен Администратор
Warwick

Брой мнения : 200
Join date : 01.10.2011

Истниско приятелство - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истниско приятелство   Истниско приятелство - Page 2 EmptyЧет Окт 27, 2011 5:56 pm

>>> Абе Деси <<< >>> Най добрия Модератор <<<



Кажи ми какво ще ми направиш ???
Върнете се в началото Go down
https://classbook5b.bulgarianforum.net
Sponsored content




Истниско приятелство - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истниско приятелство   Истниско приятелство - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Истниско приятелство

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Classbook5b :: Всичко останало-