Classbook5b
Регистрирай се за да виждаш какво пишем.Не гледай че няма в нито една тема нито един отговор. Ако искаш да ги видиш пак ти казвам Регистрирай се !
Classbook5b
Регистрирай се за да виждаш какво пишем.Не гледай че няма в нито една тема нито един отговор. Ако искаш да ги видиш пак ти казвам Регистрирай се !
Classbook5b
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Classbook5b

Това е форум на класа ни! посетете и web страницата www.classbook5b.hit.bg
 
ИндексИндекс  BlogBlog  WebsiteWebsite  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Създайте нова тема   Share | 
 

 Бихте ли избягали от час?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Hio_ShiZuka
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Hio_ShiZuka

Брой мнения : 204
Join date : 01.10.2011

Бихте ли избягали от час?  Empty
ПисанеЗаглавие: Бихте ли избягали от час?    Бихте ли избягали от час?  EmptyСъб Окт 08, 2011 6:41 am

Е? Кажете си мнението за бягането от час както и дали бихте го направили? ЧЕ ми е доста любопитно... Аз бих избягала от час по ФВС - ама по нататъка Бихте ли избягали от час?  364988687 Пък и ще е малко кофти ако не се събират по много хора за бягане от час ... а кат гледам целия клас харесва ФВС Бихте ли избягали от час?  567506885
Върнете се в началото Go down
Warwick
Главен Администратор
Главен Администратор
Warwick

Брой мнения : 200
Join date : 01.10.2011

Бихте ли избягали от час?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бихте ли избягали от час?    Бихте ли избягали от час?  EmptyПет Окт 14, 2011 7:05 pm

А не за т'ва по модула си седа на пейката,то не че няма причина: от 3 седмици ме боли крака .. ама кат и кажа на госпожата и ше ми иска бележка
и т.н. .. Иначе мразя Домашна Техника и икономика и бих избягал !
Върнете се в началото Go down
https://classbook5b.bulgarianforum.net
 

Бихте ли избягали от час?

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Classbook5b :: Всичко останало-