Classbook5b
Регистрирай се за да виждаш какво пишем.Не гледай че няма в нито една тема нито един отговор. Ако искаш да ги видиш пак ти казвам Регистрирай се !
Classbook5b
Регистрирай се за да виждаш какво пишем.Не гледай че няма в нито една тема нито един отговор. Ако искаш да ги видиш пак ти казвам Регистрирай се !
Classbook5b
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Classbook5b

Това е форум на класа ни! посетете и web страницата www.classbook5b.hit.bg
 
ИндексИндекс  BlogBlog  WebsiteWebsite  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Създайте нова тема   Share | 
 

 Става пусто

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Hio_ShiZuka
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Hio_ShiZuka

Брой мнения : 204
Join date : 01.10.2011

Става пусто Empty
ПисанеЗаглавие: Става пусто   Става пусто EmptyСъб Дек 17, 2011 2:27 pm

Така... искам направо да ви попитам .. този форум ще го правим ли нещо ? Имам предвид ... наистина... буквално , става пусто !!! Какво стана с разпространението ? Нали трябваше нови хора да се регистрират и да бъдат активни ? Като цяло какво стана с плановете за разпространение и т.н. ??? Да не споменавам , че дори вие двамата спряхте да влизате тука... хубу де , ама кажете тоя форум , е така ще си го оставим западнал ли ? Или наситина ще предприемем нещо за активността и ВИЕ ДВАМАТА ЩЕ ЗАПОЧНЕТЕ ДА ВЛИЗАТЕ отново...В завимисимост от отговора ще си правя изводи и аз Става пусто 1071211947 Aко все пак сте на мнение че тря се развие няква активност ... тук в темата можете да пишете предложения. Става пусто 650269930
Върнете се в началото Go down
Warwick
Главен Администратор
Главен Администратор
Warwick

Брой мнения : 200
Join date : 01.10.2011

Става пусто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Става пусто   Става пусто EmptyСъб Дек 17, 2011 5:26 pm

Еми трябва,ама какво да направя кажи ми,на никой не му пука ?!
Ако дадеш идея може и да стане нещо .. Просто незнам за к'во го правих изобщо,да си дигам нервите

Целта беше: Нашите "съкласници" да имат някаква общност като Facebook тяхна Web зона...
или поне една 6-ца от тая по ИТ ама .. :D ще се пробвам с VB

Какво е сега: Безцелно хабене на домейн и пространство,става само за да си видя програмата но след SmileyPortal няма да има полза и за това, и това е целта на форума да споделяме,да се забавляваме и трябва да оправя картинките :)

Върнете се в началото Go down
https://classbook5b.bulgarianforum.net
Hio_ShiZuka
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Hio_ShiZuka

Брой мнения : 204
Join date : 01.10.2011

Става пусто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Става пусто   Става пусто EmptyСъб Дек 17, 2011 8:15 pm

Да... то цели на форума имаше много ама ... явно тука само тримата сме хора които имат добри идеи и смятат форумите за нещо добро Става пусто 1071211947 Ся варно си е... кво се хабиш да им правиш форум и сайт кат накрая с нищо не ти се отблагодаряват... уж викат ''Аа ше влизаме...ще пишем'' и накрая кво става ? Аз разбирам за празните ми надежди а ти че си правил всичко за някви глупаци с извинение...
Върнете се в началото Go down
Hio_ShiZuka
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Hio_ShiZuka

Брой мнения : 204
Join date : 01.10.2011

Става пусто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Става пусто   Става пусто EmptyСъб Дек 17, 2011 8:34 pm

Няма казвам ти ... за НИЩО правихме всичките раздели теми ... и всичко по форума... дори няма се извинявам за двойния пост Става пусто 567506885 Честно... разочарована съм от почти всички които са казали че ще са активни а дори не са си заредили адреса на форума... а извинявай тва са 90% от класа... Става пусто 1071211947
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Става пусто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Става пусто   Става пусто Empty

Върнете се в началото Go down
 

Става пусто

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Classbook5b :: Предложения и Въпроси-